Strike One

STRIKE ONE je revoluční samonabíjecí pistole s inovativním a nejrychlejším uzamykáním hlavně, spoušťovým mechanismem pracujícím bez zdvihů a dlouhých posuvů, nejníže posazenou hlavní pro intuitivní míření a minimální zdvih při výstřelu, se superodolným polymerovým rámem a s naváděním zásobníku podle standardů IPSC pro rychlé přebíjení. To vše dělá z pistole STRIKE ONE perfektní služební i sportovní zbraň s neuvěřitelnou kontrolou a rychlostí střelby. STRIKE ONE obsahuje množství inovativních a revolučních prvků a díky kvalitnímu zpracování dosáhla v testech 50 tisíc výstřelů bez jediné závady. Tato zbraň prošla mimořádně tvrdými testy a pro svou spolehlivost, odolnost, ovladatelnost a rychlost se stala součástí výzbroje ruských ozbrojených složek. Délka 210 mm, výška 143 mm a šířka 33 mm. Váha 750 g, s rámem Ergal 890 g.

Závěr pistole STRIKE ONE je vyrobený s maximální možnou přesností na 5-axis CNC strojích a kromě drobných součástí a finálního povrchu je vyroben bez zásahu člověka. V závěru je vyřezaný otvor pro zasazení mušky. Pevná miřidla (výměnná muška a hledí integrované do výměnného zadního dílu závěru) mají velké bílé body pro rychlé a intuitivní míření. Zbraň lze osadit i stranově a výškově stavitelným hledím. Závěry jsou vyráběné v několika variantách – černěné, nerezové lesklé, nebo s povrchem Cerakote v různých barevných provedeních.

Rám zbraně je z takzvaného „super-polymeru“, z materiálu složeného z polymerů, laminátu, karbonových vláken a kaučuku. „Super-polymer“ dává rámu i liště MIL-STD-1913 pro taktické příslušenstvíkterá je jeho součástí, mimořádnou odolnost. Výsledky testů, kterými rámy prošly při výběrovém řízení pro ruské ozbrojené složky, hovoří až o trojnásobně vyšší odolnosti pistole STRIKE ONE, než rámy pistolí ostatních výrobců zbraní účastnících se testů. V rámu jsou zasazené neobvykle dlouhá lůžka pro chod závěru, vyrobené technologií vstřikování kovových prášků – MIM. V rámu je integrovaný navaděč zásobníků splňující nároky soutěží IPSC a umožňující bezproblémovou výměnu zásobníků ve všech střeleckých polohách. Rámy jsou vyráběné v černé, šedé, olivové a pískové barvě.

Alternativně může být pistole STRIKE ONE osazena rámem z hliníku Ergal-55, ze kterého dělají například spodní části útočné pušky AR-15. Ergal-55 proti „super-polymeru“ zvyšuje váhu zbraně, což může být výhoda v soutěžích IPSC. Tato varianta je dodávána s povrchem Cerakote ve volitelné barvě.

Hlaveň zbraně dlouhá 127 milimetrů je kovaná za studena, z nerezové oceli 36-NCD4, s šesti drážkami a stoupáním 1:10. Rovněž všechny čepy ve zbrani jsou vyrobeny z nerezové oceli. Osa hlavně je vůbec nejníže položenou ve srovnání s ostatními obdobnými zbraněmi na trhu. Mezi hlavní a horním krajem pažbičky je pouhých 12 milimetrů. Díky tomu je míření pistolí STRIKE ONE přesnější a přirozenější. Navíc nízko uložená hlaveň výrazně snižuje zdvih zbraně po výstřelu ( přibližně 11 stupňů) a zrychluje tak opětovné zamíření na cíl.

Zásobník je z oceli, s polymerovým podavačem a polymerovou botkou. Standardně je v ráži 9 mm pro 17 nábojů. Dodávka zbraně standardně obsahuje dva zásobníky, botky v barvě rámu.

Spoušť je jedním z hlavních inovativních a naprosto originálních prvků pistole STRIKE ONE. Je složena ze dvou dílů a pracuje ve dvou krocích. První díl je vyrobený obráběním, leštěný a opatřený tvrdochromem na povrchu. Je připravený bezchybně pracovat a odolat brutálnímu zacházení. V prvním kroku první díl spouště odjišťuje vnitřní a jedinou pojistku zbraně. Druhý díl spouště je vyroben technologií MIM a ve druhém kroku se připojuje k prvnímu dílu spouště a společně uvolňují natažený zápalník. Pokud je zápalník natažený, vyčnívá na zadní straně závěru a poskytuje střelci nejen hmatatelnou kontrolu stavu zbraně, ale také díky zabarvení i vizuální kontrolu.

Uzamykací mechanismus je vyroben MIM technologií a je pravým srdcem zbraně, mistrovským kouskem „zbrojařiny“. Uzamykací součástka vertikálním pohybem odemkne hlaveň při mimořádně krátkém zákluzu. Díky tomu, že hlaveň a zámek nejsou jednou součástkou (jako u jiných zbraní), hlaveň se při zamykání nevychyluje ze své osy. Nejde tedy o Browningův systém uzamčení závěru vertikálním pohybem hlavně (Glock, Jericho, CZ75, Colt 1911, Walther P99, Caracal apod.). Inovativní uzamykací mechanismus pistole STRIKE ONE zvládne podat nový náboj a „zamknout“ v čase 0.045 sekundy a nabízí potenciál vystřílet až 800 střel v jedné minutě.

STRIKE ONE - základní varianta pistole s polymerovým probarveným rámem, volitelně v černé, olivové nebo pískové barvě. Na černěném závěru jsou pevná miřidla. Pistole má 127 milimetrů dlouhou hlaveň z nerezové oceli SUS416. Pistole má rozměry 210 x 143 x 33 milimetrů a nenabitá váží 750 gramů. Pistole se dodává v kufříku se dvěma zásobníky s patkou v barvě rámu, s čistící sadou a zbrojním olejem.

19.900,- s DPH

STRIKE ONE STAINLESS STEEL – základní varianta pistole se závěrem z nerezové oceli. Pistole má šedý probarvený polymerový rám a pevná miřidla. Pistole má 127 milimetrů dlouhou hlaveň z nerezové oceli SUS416. Pistole má rozměry 210 x 143 x 33 milimetrů a nenabitá váží 750 gramů. Pistole se dodává v kufříku se dvěma zásobníky s patkou v barvě rámu, s čistící sadou a zbrojním olejem.

21.900,- s DPH

STRIKE ONE AWP – „all weather pistol“ varianta, polymerový probarvený rám (volitelně olivový, desert) se závěrem s povrchem Cerakote v barvě rámu, pevná miřidla. Pistole má 127 milimetrů dlouhou hlaveň z nerezové oceli SUS416. Pistole má rozměry 210 x 143 x 33 milimetrů a nenabitá váží 750 gramů. Pistole se dodává v kufříku se dvěma zásobníky s patkou v barvě rámu, s čistící sadou a zbrojním olejem.

22.900,- s DPH

STRIKE ONE SPEED – černý polymerový rám, odlehčený závěr (volitelně černý, zlatý, bronzový, titan) s povrchem Cerakote, stavitelné hledí a muška se světlovodnými vlákny, zásobníky s patkou v barvě rámu. Pistole má 127 milimetrů dlouhou hlaveň z nerezové oceli SUS416. Pistole má rozměry 210 x 143 x 33 milimetrů. Pistole se dodává v kufříku se dvěma zásobníky s patkou v barvě rámu, s čistící sadou a zbrojním olejem.

26.900,- s DPH

STRIKE ONE ERGAL – Ergal hliníkový rám, odlehčený závěr, obojí s povrchem Cerakote, u obou částí volitelná barva, rám i závěr na sobě nezávisle. Na přání zákazníka je možné vyrobit s individuálním výrobním číslem. Pistole má pevná miřidla. Pistole má 127 milimetrů dlouhou hlaveň z nerezové oceli SUS416. Pistole má rozměry 210 x 143 x 33 milimetrů a nenabitá váží 890 gramů. Dodává se v kufříku se dvěma zásobníky, s čistící sadou a zbrojním olejem.

81.900,- s DPH

Pro více informací volejte na tel. číslo +420 603 950 987, nebo pište na e-mail [email protected]. Přijímáme objednávky...